نیروی عشق

به تدریج میفهمم عشق خداوند در همه اوقات حاضر وفقط منتظر پذیرفتن من بوده است..

عشق خداوند نیروی دگرگون کننده ای است که بهبودی من را هدایت میکند .باوجود این عشق  از چرخه نوامیدی ویاس آور تنهایی وخودبیزاری و خودآزاری بیشتر رهایی پیدا میکنم .با وجود این عشق  در زندگی خود که زمانی بی هدف بوده به احساس تعقل وهدفمندی دست پیدا میکنم. با وجود این عشق راهنمایی وقدرت مورد نیاز برای شروع شیوه جدید زندگی به من عطا میشود. با وجود این عشق به تدریج چیزهارا به شکل متفاوتی میبینم انگار با چشمهای جدید نگاه میکنم.

وقتی زندگی خود را با دیده عشق بررسی میکنم کشف تکان دهنده ای را تجربه میکنم :خداوند مهربانی که به تازگی از اوشناخت پیدا کرده ام همواره با من بوده است وهمیشه من را دوست داشته است .زمانهایی را به یاد می آورم که از نیروی برتر کمک خواسته ام واین کمک به من ارزانی شده . حتی زمانهایی را به خاطر می آورم که از نیروی برتر چنین کمکی نخواسته ام ولی به هر حال این کمک را دریافت کرده ام .متوجه میشوم نیرویی برتر ومهربان در همه اوقات مراقب من بوده واز زندگی من تاروزی که توانستم این عشق را برای خود بپذیرم محافظت کرده است.

نیروی عشق در همه حال با من بوده است.امروز از اینکه به قدر کافی زنده مانده ام تا از وجود این عشق در دنیا وزندگی خود آگاه شوم سپاسگذارم.نیروی بقای این عشق وجود مرا دربرمیگیرد بهبودی من را هدایت میکند وشیوه زندگی را به من نشان میدهد.

عشق نیرویی برتر را در زندگیم میپذیرم از راهنمایی وقدرت این نیرو در درون خود آگاه هستم. امروز این عشق را برای خود درخواست میکنم.

                                              

/ 14 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرشته مهر

سلام بر عزیز خواهر ، خوشحالم که به روز کردید ... عشق برترین ارزش و بهترین دارایی و سریعترین مرکب برای رسیدن به تعالی و تقرب است ... این عشق بر شما فزاینده و مستدام باد ... التماس دعا

بغض گرفته

چه عشقی بالاتر از عشق به یزدان بی همتا ! هم او که در هر حال ما را در می یابد ! هر چند که ما غافل از این لطف لا یزال اوییم ! این عشق بر تو مبارک است ای همیشه مهربان

آرزوي از كازرون

زيبا بود عشق خدا اميدوارم اين عشق هميشه با تو باشه

باستان از بیستون

درود بر تو... حالا این درسته... همیشه مثبت فکر کن... چرا که هرگونه فکر کنی دنیای تو همانگونه ساخته خواهد شد.. دلشاد باشی و پاینده...نازنین......................................بدرود

بغض گرفته

و این عشق ! یعنی اوج دوست داشتن!

بغض گرفته

[گل][گل]

بغض گرفته

کیانم ! دلم دیگه طاقت نداره عزیزم کی دوباره می تونمصداتو بشنوم نازنینم ؟ خیییییییییییییییییییییییییلی دلم برات تنگ شده !

باستان از بیستون

درود بر تــــــــــــو... به روزم... و در انتظار حضورت... دلشاد باشی و پاینده...نازنین............بدرود